ru ua

Контактные телефоны

Шановні відвідувачі нашого сайту!


ПП "Пролайм" Приватне підприємство "Пролайм" дякує Вам за увагу, надану нашій компанії.

Ви шукали де купити якісні будівельні матеріали в Києві і Київській області?

Ви не помилилися звернувшись до нас. Ми працюємо з кожним клієнтом, орієнтуючись на максимальне виконання Вашого замовлення. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативність, гнучка система знижок - ось головні правила нашої роботи.

Основний напрям діяльності фірми - оптовий і роздрібний продаж зі складу в м. Києві (Вишневе) будівельних (вапно будівельне грудкове, вапно негашене мелене, вапно гашене, вапно пушонка (гідратне), вапно карбонатне, цемент, цегла, крейда, гіпс) і оздоблювальних матеріалів (розчин вапняний, сатенгіпс, ізогіпс, клеючі суміші) вітчизняного і імпортного виробництва, комплектація замовлень для будівельних організацій, магазинів і приватних клієнтів. Ми не лише підберемо необхідні Вам будматеріали, але і зробимо доставку до місця призначення своїм автотранспортом. Здійснюємо доставку будівельних матеріалів по Києву, Вишневому, в Боярку, Ірпінь, Білогородку,на Борщагівку, по Київської області і по Україні.

ПП "Пролайм"ПП "Пролайм"ПП "Пролайм"
Де купити вапно гашене і негашене в Києві і Київській області? Де купити цемент М400, цемент М500 оптом та в роздріб в Києві і Київській області? Де купити крейду і гіпс в Києві і Київській області? Телефонуйте і приїжджайте до нас!

Основна діяльність підприємства:
- оптова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами;
- виробництво, фасування і реалізація вапна будівельного;
- реалізація будівельного вапна вагонними нормами;
- реалізація цементу М400, цементу М500 оптом та в роздріб в тарі по 25 і 50 кг та навалом вагонними нормами;
- фасування крейди (5, 30 кг), гіпсу (5, 30 кг), вапна (5, 20, 50 кг), піску (50 кг), щебеня (50 кг), керамзиту (30 кг), розчину вапняного (30, 60 кг);
- реалізація розчину вапняного навалом.

Приватне підприємство "Пролайм" на ринку будівельних матеріалів з 2000 року. Впродовж всіх років наша компанія завжди сумлінно виконувала свої зобов'язання перед клієнтами, що дозволило нам зайняти одне з лідируючих місць серед постачальників на ринку будівельних матеріалів в Києві і Київській області.

ПП "Пролайм"ПП "Пролайм"ПП "Пролайм"
ПП "Пролайм"
Склад-магазин ПП "Пролайм" пропонує:
• Широкий асортимент будівельних матеріалів: вапно грудкове (кипілка), вапно гашене, вапно мелене, вапно гідратне, вапно карбонатне, цемент М400, цемент М500, цегла, газоблок, крейда, гіпс, сатенгіпс, ізогіпс, СМ-11, сітка кладочна, вогнетривкі суміші і інші будівельні матеріали із складу в Київської області.
• Помірні ціни на будівельні і оздоблювальні матеріали.
• Гнучка система знижок.
• Доставка в будь-який регіон України автомобільним і залізничним транспортом.
• Можливість приймання і вивантаження вагонів на своїй залізничній гілці в м. Вишневе, Києво - Святошинського р-ну.

ПП "Пролайм" працює з виробниками будматеріалів безпосередньо, що дозволяє нам дотримуватися політики помірних оптових цін і гарантії якості продукції, що поставляється.

ПП "Пролайм"ПП "Пролайм"ПП "Пролайм"

Студия компьютерного дизайна Агрия